Hoe houd ik mijn planning in de gaten?
U gaat gebruik maken van een agenda, u wordt hierbij begeleid. Een behandelaar of de pedagogisch medewerker neemt indien nodig elke dag tijdens de agendatraining de dagplanning met u door. U weet dus pas op de dag zelf hoe de planning eruit gaat zien.
Hoe ga ik naar therapie toe?
Als u niet zelfstandig naar een therapie toe kan wordt u gebracht door een vrijwilliger of een verpleegkundige. Uw therapeut begeleidt u terug naar de afdeling.
Alles is therapie
Alle activiteiten op de afdeling zijn therapie, zoals ontbijten, wassen, aankleden en de manier waarop u uw vrije tijd gaat invullen. U wordt hierin begeleid.
Wat zijn uw doelen in uw revalidatie?
Samen Revalideren Dag (SRD) en teambespreking
Elke vier tot zes weken is er een teambespreking. Hierbij bent u met uw naasten aanwezig. Hier worden de doelen voor de komende periode besproken.
In de tweede week van opname wordt een ‘Samen Revalideren Dag’ georganiseerd. Dit met als doel uw naast(en) actief te betrekken bij uw revalidatie en te informeren. Indien wenselijk wordt deze dag vaker georganiseerd. Als het fijn is, kan er een meeloopdag voor kinderen worden georganiseerd.
Huisbezoek
Na de ‘Samen revalideren dag’ wordt een huisbezoek gepland. Bij het huisbezoek gaat de therapeut (met u) naar huis om te beoordelen wat nodig is na uw revalidatie.