School en klinische revalidatie

Wanneer je bij ons verblijft op de klinische afdeling kun je je schoolwerk bij ons oppakken. We hebben klaslokalen en docenten die lesgeven en helpen met je schoolwerk.

Er zijn twee groepen:

  • Voor leerlingen t/m 14 jaar
  • Voor leerlingen tussen 14 en 20 jaar

School en poliklinische revalidatie

Kom je tijdens je poliklinische revalidatie drie dagen of minder per week naar De Hoogstraat? Dan ga je meestal naar je eigen school. Kom je vier of vijf dagen per week? Dan is het mogelijk om bij ons school en revalidatie te combineren. Je eigen school moet wel bereid zijn om hier een financiële bijdrage voor te leveren.

Op school revalideren bij Ariane de Ranitz in Utrecht

Volg je speciaal onderwijs? Dan kun je op jouw school revalidatie krijgen. Wij geven revalidatiebehandeling op mytylschool Ariane de Ranitz in Utrecht. Een vast team behandelaars van De Hoogstraat is hier elke dag aanwezig.

Veelgestelde vragen

Ik ga naar de middelbare school of studeren. Kunnen jullie mij hierbij helpen?

Een nieuwe levensfase kan veel veranderingen met zich mee brengen. Het is logisch dat je hier vragen over hebt. Bijvoorbeeld: hoe kan ik naar mijn nieuwe school reizen of in hoeverre kan ik voltijd studeren? We kunnen je helpen bij het maken van de keuze en bijvoorbeeld het aanvragen van voorzieningen.

Wat is speciaal onderwijs?

Het speciaal onderwijs is er voor leerlingen die specialistische of intensieve begeleiding nodig hebben. Onderwijs, zorg en revalidatie komen samen op een school met speciaal onderwijs.